​Óda na dřevo

 

Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Do prostoru vyzařuje pozitivní energii a dělí se o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. O dřevu nemusíte pochybovat, vzešlo z živé přírody, stejně jako my.

Milujeme Dřevo / We Love Wood"

Dřevo které používáme v naší výrobě pochází  především z řízené těžby místních zdrojů, lesů České republiky nebo Slovenska. Snažíme se myslet na ekologickou stopu a využití místních zdrojů. Odpady z výroby dřevěných podlah v nejvyšší míře recyklujeme. Zůstane je 1% jemného popela jako výživná součást do kompostu nebo jako hnojivo. Dřevo je přírodní materiál a podle toho s ním v Princ parket pracujeme. Tedy s rozumem a s ohledem na okolí.

"We are good company"

Protože děláme co nás opravdu baví :)

S maximální péčí pro Vás na jihu Moravy vyrábíme ty nejlepší dřevěné podlahy na trhu. Vysokou kvalitu a osobní servis u nás najdete díky skvělým lidem, kteří u nás pracují a díky moderním mašinám. Jsme česká rodinná firma s pětadvacetiletou zkušeností a velmi nám záleží na našich klientech. Dokážeme se přizpůsobit náročným požadavkům a najít vhodná řešení. V Telnici u Brna vyrábíme krásné věci, které Vám i rádi nainstalujeme. Přijďte se sami přesvědčit! 

 

Karel Hrdlička
CEO

 

Děkujeme za Vaši důvěru a podporu českých značek!

O dřevěných podlahách Princ Parket

Tovární garance

Všechny podlahy Princ parket jsou čistě naším výrobkem. Máme za ně zodpovědnost. A zodpovědnost za Vás, že si našeho produktu budete užívat.

Pokud budete potřebovat v budoucnu, něco dovyrobit, vyměnit nebo opravit, můžete se nás spolehnout! Nerušíme kolekce produktů. A jako místní výrobce nikam neutečeme, ani nezrušíme lokální zastoupení.

Největší výběr

U nás nejste omezeni katalogovými položkami. Můžete si vybrat ze široké škály povrchů a barev a ty vzájemně kombinovat. Můžete si vymyslet vaši vlastní barvu nebo třeba kombinaci řemeslných technik. Vytvoříte si naprostý unikát. Rádi Vám stím pomůžeme a vyvzorujeme. 

 

Pro inspiraci máme připraveno velké množství vzorků a našich bestsellerů.

Odolnost

Naše podlaha Vám může sloužit a přinášet radost po celý život. Stačí jen lehká ale nutná údržba a povrch ošetřený 100% přírodním olejem bude stále hezký, voňavý a odolný. 

 

Biofa povrch je velice příjemný na dotek, luxusní záležitost. Jako jeden z mála na světě opravdu 100% přírodní.  

Princ Parket technologická manufaktura

V technologiích neděláme kompromisy. Na parkety používáme jen ty nejlepší mašiny a materiály. Máme moderní a vymakané stroje. Chytré výrobní postupy, digitalizovanou výrobu, léty budované know-how a v neposlední řadě schopné řemeslníky. Láska ke dřevu nám dává energii jít dál.


Vrchní vrstvy parket lepíme reactive HotMelt unikátní technologií na průběžném lepícím stroji obsluhovaném  dvěma roboty. Po vytvrzení je spoj extrémně pevný, ale přitom dostatečně elastický. V podstatě je nezničitelný ani při přímém působení vody. Málokterý jiný výrobce si může dovolit vyrábět takto kvalitní výrobek.
 

Suky tmelíme ekologickou pastou na CNC inteligentním stroji, který detekuje vady povrchu a pod tlakem je tmelem sám vyplní. Před strojem však každý dílec osobně kontrolujeme a odstraňujeme měkké části suků. Následně diamantovými nástroji na profilovací lince uděláme Tongue&Groove neboli Pero-Drážku a následně pěčlivý make-up v podobě povrchové úpravy. 

Řemeslné povrchy

Šikovné ruce, pot a dřina. Používáme staré řemeslné nástroje a techniky opracování povrchu dřeva. Ohoblovat jedno prkno dá opravdu dost práce, natož prkna na celou podlahu. Uff... Výsledek ale stojí zato! Ruce mistra dávají parketám jejich nový charakter, texturu a unikátní vzhled. Používáme různé nářádí, nástroje i jednoúčelové stroje. Umíme toho opravdu hodně.

Přírodní povrchové úpravy oleji

 Není příjemnějšího povrchu než olejovaného 100% opravdovým přírodním olejem. Je z něj dobrý pocit, je sametový na dotek. Povrchy jsou opravdu nádherné a při správné údržbě velice odolné. Bohužel žádná rychlá výroba. Základní přírodní  oleje se zpracovávají 3 dny. Jsou věci, které urychlit nebo nahradit prostě nejdou, ale stojí zato! Žádný umělý povrch, žádná vynilová vrstva ani lak, nic Vám nebrání dotýkat se opravdového dřeva a užívat si jej. Nabízíme neomezenou paletu barev a odstínů.
U nás můžete být nároční a vymýšlet si.

We Love Wood
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Cokoliv Vás zajímá, ptejte se nás. Technické a produktové informace, příprava stavby a podkladu podlahy, pomoc při výběru...

 

Technik Princ Parket: (+420) 601 117 579

V Praze a Brně v našich showroomech.  Zastoupení a partnery ale máme i v dalších městech. 

Rádi Vás uvidíme!

Kontaktujte nás
 

Princ parket s.r.o., Draha 427, Telnice u Brna, 664 59, Česká Republika, EU
IČ: 26906198,  DIČ: CZ26906198, C 44561 vedená u Krajského soudu v Brně


obchod@princparket.cz

+420 777 294 520

We Love Wood

© 2019 by Princ Parket

  • Download
  • Shop
  • Facebook
  • Youtube