Napište nám nebo zavolejte, poradíme vám a doporučíme odborné řešení.

Nejlepší je osobní navštěva u nás a bližší setkání s dřevěnými podlahami a profesionalitou Princ Parket.

 

Pro technické rady k přípravě podkladů volejte:  (+420) 601 117 579

Ozveme se Vám zpátky

Kontaktujte nás
 

Princ parket s.r.o., Draha 427, Telnice u Brna, 664 59, Česká Republika, EU
IČ: 26906198,  DIČ: CZ26906198, C 44561 vedená u Krajského soudu v Brně


obchod@princparket.cz

+420 777 294 520

We Love Wood

© 2019 by Princ Parket

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? 

Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme. 

Nebo nám volejte a piště a  na níže uvedené kontakty.

Kde najdete naše podlahy?

 

Skoro všude v ČR i SR, v těch nejlepších podlahových a interiérových studiích. 

Kompletní sortiment najdte v našich Princ Parket Gallery firemních showroomechKontaktujte nás a my Vám doporučíme nejbližšího prodejce a realizátora.

 

E-mail: obchod@princparket.cz

Telefon: (+420) 725 643 917, (+420) 777 743 935

BRNO

Sídlo & Výroba & Showroom

Telnice u Brna 427
664 59 Telnice, Czech Republic

 

+420 725 643 917
+420 702 161 337

obchod@princparket.cz

 

Pondělí - Pátek

8:30 - 17:00 hod

PRAHA

Showroom

Vídeňská 1764/158
148 00 Praha - Kunratice, Czech Republic

+420 603 156 689
+420 777 294 520

praha@princparket.cz

 

Pondělí - Pátek

12:00 - 17:00 hod

Rádi se Vám budeme věnovat osobně a bez čekání, proto doporučujeme si sjednat schůzku předem, nebo aspoň krátce napsat.

 

Head Office

Lenka Oplatková

Recepce společnosti

(+420) 602 673 876

lenka@princparket.cz

office@princparket.cz

Matěj Schejbal

Sklad, Logistika

 

(+420) 602 673 876

matej@princparket.cz

Věra Kuchyňková

Back Office

(+420) 777 743 919

verka@princparket.cz

Martin Jaroš

Kvalita & Technologie

(+420) 606 642 678

martin.jaros@princparket.cz

Klientský Servis - Česká Republika

Ing. Erik Zitterbart

(+420) 777 294 520

erik@princparket.cz

Ondřej Danhofer

(+420) 737 607 219

danhofer@princparket.cz

Jan Doležel

(+420) 702 161 337

dolezel@princparket.cz

Ing. Zdeněk Žáček

(+420) 725 643 917

zdenek@princparket.cz

Jaroslav Vytásek

(+420) 776 291 072

vytasek@princparket.cz

Jiří Švach

(+420) 605 350 621

svach@princparket.cz

Jozef Kežmarský

(+420) 737 649 921

kezmarsky@princparket.cz

Ing. Jaroslav Řehůřek

(+420) 737 209 701

rehurek@princparket.cz

Richard Jelinek

(+420) 601 117 579

jelinek@princparket.cz

Dana Řezníková

(+420) 777 090 998

reznikova@princparket.cz

Rudolf Zitterbart

(+420) 603 156 689

zitterbart@princparket.cz

Klientský Servis - Slovensko

Export Managers

Rudolf Zitterbart

(+420) 603 156 689

zitterbart@princparket.cz

Jozef Kežmarský

(+421) 918 578 784

kezmarsky@princparket.cz

Ing. Karol Tapfer

(+421) 908 914 222

tapfer@princparket.cz

Jan Doležel

(+420) 702 161 337

dolezel@princparket.cz

Ing. Erik Zitterbart

Anglie, Státy Beneluxu, Slovensko

(+420) 777 294 520

erik@princparket.cz

Ing. Zdeněk Žáček

Švýcarsko, Německo, Rakousko, Španělsko, Itálie

(+420) 725 643 917

zdenek@princparket.cz

Tomáš Blažek

Dánsko, Austrálie,

Polsko

(+420) 737 269 352

blazek@princparket.cz

Jakub Postler

Polsko, Japonsko

(+48) 500 867 422

postler@princparket.pl

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • Download
  • Shop
  • Facebook
  • Youtube