KONTAKT

Stačí vyplnit formulář a my se Vám ozveme. 

Nebo volejte/pište na níže uvedené kontakty.

Map-2019-2.png

Kde najdete naše podlahy?

 

Pouze v těch nejlepších podlahových a interiérových studiích. Kompletní sortiment ve firemních showroomech v Praze a v BrněKontaktujte nás a my Vám doporučíme nejbližšího prodejce a realizátora.

 

E-mail: obchod@princparket.cz

Telefon: (+420) 725 643 917(+420) 737 607 219

PRINC_Showroom_0117.jpg

BRNO

Sídlo & Výroba & Showroom

Telnice u Brna 427
664 59 Telnice, Czech Republic

Abychom se vám mohli nerušeně věnovat, domluvte si návštěvu předem. Klidně i mimo otevírací dobu.

+420 737 607 219
+420 725 643 917

obchod@princparket.cz

Pondělí - Pátek
9:00-17:00

IMG_9146.jpg

PRAHA

Showroom

Vídeňská 1764/158
148 00 Praha - Kunratice, Czech Republic

 

Otevřeno kdykoliv po telefonické domluvě

+420 776 291 072
+420 777 294 520

praha@princparket.cz

 

Rádi se Vám budeme věnovat osobně a bez čekání,

proto doporučujeme si sjednat schůzku předem.

 

Head Office

Lenka Oplatková

Recepce společnosti

(+420) 602 673 876

lenka@princparket.cz

office@princparket.cz

Matěj Schejbal

Sklad, Logistika

 

(+420) 606 033 396

matej@princparket.cz

Věrka Hrdličková

Back Office

(+420) 777 743 919

verka@princparket.cz

Klientský Servis

Marek Heča

(+420) 725 643 917

marek.heca@princparket.cz

Ondřej Danhofer

(+420) 737 607 219

danhofer@princparket.cz

Jan Doležel

(+420) 702 161 337

dolezel@princparket.cz

Jaroslav Vytásek

(+420) 776 291 072

vytasek@princparket.cz

Ing. Erik Zitterbart MSc.

(+420) 777 294 520

erik@princparket.cz

Ing. Jaroslav Řehůřek

(+420) 737 209 701

rehurek@princparket.cz

Richard Jelinek

(+420) 601 117 579

jelinek@princparket.cz

Export Managers

Lenka Oplatková

Německo, Rakousko
(+420) 602 673 876

lenka@princparket.cz

Ing. Erik Zitterbart

Anglie, Slovensko

(+420) 777 294 520

erik@princparket.cz

Jakub Postler

Polsko

(+48) 500 867 422

postler@princparket.pl

Jan Doležel

Slovensko
(+420) 702 161 337

blazek@princparket.cz

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon