DŘEVĚNÉ PODLAHY

Jak si sestavit podlahu na míru?

Dřevěné podlahy Princ parket dělíme do dvou základních kategorií "Zakázková výroba na míru" a "Vybranné kolekce designů", rychlejší a snažší výběr. Pro náročné klienty tu máme zakázkovou výrobu na míru dle Vašich přání. Možnosti jsou prakticky nevyčerpatelné.

Zakázková výroba

Rádi vymýšlíte vlastní řešení. Jste kreativní a rádi objevujete? To by Vás mohli zajímat podlahy, které si můžete sami sestavit. Zakázková výroba podlah nabízí nevyčerpatelné možnosti. Dokážeme téměř vše!

Kolekce designů

Chcete si vybrat zaručený design podlahy který bude skvěle fungovat ve vašem interiéru? Rádi si vybíráte z barviček a odstínů které jsou již barevně sladěné? Vyberete si z našich speciálně navržených kolekcí.

Jak podlahu sestavit?

Vyberete si z následujících možností

Charakter dřeva

Charakter dřevěné podlahy Princ parket ovlivňuje rozdělení dřeva podle jeho struktury, prokreslení, barevnosti, množství suků a dalších dokonalostí přírody. Každý člověk má právo volby a proto nabízíme několik následujících možností.

Classic

Decentní kresba dřeva bez výrazných suků a barevných změn. Náhodně se mohou vyskytovat jen drobné suky a očka v omezeném množství.

Rock

Povrch rustikálního charakteru se suky, výraznější kresbou i barevnou proměnlivostí. Dává naplno vyniknout kráse dřeva a umění přírody.

Gothic

Povrch rustikálního charakteru se suky, výraznější kresbou i barevnou proměnlivostí. Dává naplno vyniknout kráse dřeva a umění přírody.

 

Povrchová úprava

Zpracování povrchu vytváří reliéf povrchu dřevěné podlahy a určuje její finální vlastnosti. Zpracování povrchu dřevěných podlah Princ parket se inspiruje ve starých površích dřeva a jeho původním způsobu opracování, stejně tak i v moderním designu. Povrch Vaší podlahy je to, co Vás bude provázet při každém kroku.

Kartáč

Kartáčování charakter dřeva zvýrazní, ale současně také vyleští a zahladí otevřené póry buněk dřeva a zásadně zvýší odolnost.

Opalování

Opalování dřevěné podlahy je naše specialita. Je to tradiční technologie, která ale vyžaduje dostatek zručnosti a zkušeností.

Postaršení

Jedna z našich specialit je takzvané postaršení, tedy potlučení povrchu dřeva za použití speciálních ručních nástrojů.

Hoblovaní

Pouze pro Vás zkušený mistr řemesla upraví každé prkno ručním hoblíkem. Poctivě odvedená ruční práce je navždy vtisknuta.

Katr

Výhodou katrovanáho povrchu je jeho vysoká odolnost umocněná vlastností skrýt i velké škrábance a poškození.

Hladké

Hladký povrch nabízí snadnou údržbu a renovaci podlahy. Hladká podlaha dovoluje mnoho dalších možností ošetření povrchu.

Fáze

Přesná spára mezi parketami, jež nazýváme mikrofáze, je cíleně vytvořena pro decentní zvýraznění prkenného rázu podlahy.

Ruční hrany

Ručně sražené hrany parket vytváří dojem ručního opracování. Není to jen dojem, parketa je opravdu ručně opracovaná.

Přírodní oleje Biofa

Oleje Biofa na povrchu Princ parket jsou 100% přírodní a naprosto biologicky a hygienicky nezávadné. Přirozeně vzduchem vytvrzované oleje jsou nanášené na parketu v několika nánosech impregnovaných do povrchu a šetrně schnoucí po několik dní. Nic se nesmí uspěchat. Přírodní materiály vyžadují jistou péči. 

Přírodní olej

Přírodní olej je impregnovaný do hloubi dřeva a současně vytváří ochrannou mikrovrstvu. Povrch s velmi jednoduchou údržbou a snadnou obnovitelností.

Barevný olej

Přírodní olej s minerálními pigmenty. Můžete vybírat z  barevných vzorkovníků podlah, nebo podle NCS a RAL. Barvu na přání nebo dle vaší předlohy. Žádná omezení.

Velikosti & Konstrukce

Každá dřevěná podlaha se skládá z jednotlivých parket určitých velikostí, které ovlivňují celkový vzhled a výraz konečné podlahy. Princ parkety jednotlivých velikostí je možné mezi sebou i vzájemně kombinovat. Můžeme je také udělat do čtvercových dlaždic nebo do různých kladeb nebo tvarů a to i na cnc. Třeba do dílů jako puzzle :) Technologické limity jsou mnohem širší než základní nabídka. Speciální požadavky řešíme vždy individuelně.

Planet parket 12

Dvouvrstvá konstrukce prken
Šíře 120 - 150 - 190 mm 

Délky 730 - 1500 - 1800 mm

Princ parket 13 a 15

Dvouvrstvá konstrukce prken

Šíře 150 - 190 - 250 mm

Délky 1080 - 2200 m

Stromeček

Třívrstvá nebo Dvouvrstvá prkna 

Šíře 120 -150- 190 - 250 mm

Délky 480 - 1090 m

Chevron France

Třívrstvá nebo Dvouvrstvá prkna

Šíře 120 - 150 mm

Délky 450 - 960 m

Realizace, schody a atypická přání

V rámci realizace podlah Princ parket Vám vyrobíme schodiště ve stejném povrchu a designu jako podlahy. Vaše betonové schody Vám jsme schopni obložit parketami dle Vámi zvoleného designu a stylu, vyrobit pevné a samonosné schodnicové stupně na hotovou konstrukci, nebo zajistit celou konstrukci schodiště dle Vaší představy.

Pro Vaši představu zde uvádíme malou ukázku z našich prací.

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Cokoliv Vás zajímá, ptejte se nás. Technické a produktové rady.

 

Technik Princ Parket: (+420) 601 117 579

Ozveme se Vám zpátky

Kontaktujte nás
 

Princ parket s.r.o., Draha 427, Telnice u Brna, 664 59, Česká Republika, EU
IČ: 26906198,  DIČ: CZ26906198, C 44561 vedená u Krajského soudu v Brně


obchod@princparket.cz

+420 777 294 520

We Love Wood

© 2019 by Princ Parket

  • Download
  • Shop
  • Facebook
  • Youtube