Dřevěné stoly

Každý má své pevné místo u stolu

Jídelní stoly Princ Parket Original jsou charakteristické svojí jednoduchostí. Jsou zkrátka dokonalé ;-)
Jsou z pevného dubového dřeva, lehce kartáčované a mají přírodní olejovaný povrch. Krásné barvy a velikosti na míru každému interiéru.

"Milujeme Dřevo"

Nedokážeme si prostě představit, že místo u kterého trávíme svůj vzácný čas, není prostě z toho nejlepšího materiálu, který vůbec lze použít. Ze dřeva. Nic není příjemnější než opravdové dřevo.

Unikátní design

Vyrábíme široké množství základních povrchů a barev. Na přání rádi zpracujeme i designové skvosty s unikátním vzhledem. Od decentního minimálku až po drsnou divočinu. Pro každý interiér to pravé.

Přírodní materiály

Abychom zachovali čistě přírodní povahu dřeva, používáme pro povrchovou úpravu stolů výhradně přírodní oleje německé značky BIOFA. Neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a ponechávají dřevu jeho přirozené vlastnosti.

 

Trvanlivost

 Povrch dřevěných stolů lze opakovaně renovovat. Základní povrch má lehce kartáčovanou strukturu a díky tomu povrch schová všechna drobná poškození a vypadá stále přirozeně. Vždy lze povrch opravit, obnovit nebo upravit barevnost. Za dvacet let jej můžete celý zbrousit a udělat z něj opět zase nováčka. Žádné spotřební zboží, zkrátka velice dobrá investice.

 

Princ%252520Table%252520stoly%252520_edi

Showroom dřevěných stolů Princ Parket Original

Nejširší výběr nabízených dřevěných stolů naleznete u nás v samotném srdci Princ Parket v Telnici u Brna.
Časem budeme rozšiřovat i výběr u našich partnerů.
​ 

Jakub Hrdlička

Prodejna stolů a nábytku Telnice

 

(+420) 777 743 928

jakub@princparket.cz

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon