HISTORIE

Dlouholetá zkušenost

 

2003 - 2004

 

Naše společnost byla založena v roce 2003 a navazuje na téměř patnáctiletou zkušenost s vývojem a nasazováním dřevařských výrobních technologií. Jedná se o ryze českou výrobní společnost, která má již jediného jednatele p. Karla Hrdličku. Výrobní závod, podlahové studio i administrativní zázemí se nalézá v obci Telnice, cca 15 km jižně od Brna. V roce 2003 začíná zkušební provoz a výroba v Žatčanech. Vyrábíme pouze velké formáty parket s jednoduchou povrchovou úpravou lakem. V roce 2004 se již stěhujeme do větších prostor v Telnici u Brna. Zavádíme technologii pro výrobu nášlapných vrstev parket jsme plně soběstační v kompletní výrobě dřevěných podlah. Vyrábíme dřevěné podlahy téměř deseti evropských dřevin.

 

2005 - 2006

 

V roce 2005 otevíráme showroom našich produktů a rozšiřujeme služby klientům. Díky silné poptávce zařazujeme do výrobního programu další formáty dubových prkenných podlah. Končíme s lakováním podlah a orientujeme se na přírodní povrchové úpravy. V roce 2006 dokončujeme vývoj a stavíme kartáčovací stroj pro strukturování povrchu podlah. Začínáme vyrábět produkty s vlastní značkou Princ Parket. Končíme s výrobou nášlapných lamel a pozornost soustředíme na nekonvenční povrchové úpravy. Zařazujeme do nabídky kouřovou úpravu dubových podlah.

 

2007 - 2008

 

V roce 2007 zaměřujeme pozornost na podlahy dřevin typu Dub a Jasan. Zahajujeme zkušební provoz linky na nanášení přírodních podlahových olejů. Ucelujeme nabídku povrchových úprav a již nabízíme přírodní i barevně pigmentované olejové povrchy. Díky atraktivnosti našich produktů začínáme s exportem do Itálie. Díky rychlému vývoji zavádíme nástroje projektového řízení. O rok později zprovozňujeme technologii lepení parketových sendvičů používající prvky známé z automobilového průmyslu. Stále rostoucí poptávka v České republice i v Itálii a dalších evropských zemích rozhoduje při další expanzi výroby. Plánujeme realizaci projektu rozšíření výroby a inovaci produktu. V druhé polovině roku zahajujeme stavbu nové výrobní haly.

 

2009 - současnost

 

Počátkem roku 2009 se stěhujeme do nové výrobní haly a modernizujeme všechny výrobní technologické uzly. Stanovujeme nové výrobní postupy a kritéria kvality našeho produktu. Díky podpoře z evropských strukturálních fondů dokončujeme několikaletý vývoj dvouvrstvých parket vyvíjených přímo na použití s podlahovým vytápěním. Stále rostoucí zájem o naše produkty nás vybízí k rozšíření obchodní zastoupení na Slovensko a to také děláme. O rok později rozšiřujeme pole působnosti také na celou Českou republiku a navazujeme nová strategická partnerství. Zákazníci si pochvalují náš přátelský a kompetentní přístup a ochotu řešit i problémové záležitosti. Rodina našich spokojených zákazníků stále roste a je nám potěšením, že lidé díky našim produktům zažívají pohodu a radost ve svých domovech.

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

Cokoliv Vás zajímá, ptejte se nás. Technické a produktové informace, příprava stavby a podkladu podlahy, pomoc při výběru...

 

Technik Princ Parket: (+420) 601 117 579

V Praze a Brně v našich showroomech.  Zastoupení a partnery ale máme i v dalších městech. 

Rádi Vás uvidíme!

Kontaktujte nás
 

Princ parket s.r.o., Draha 427, Telnice u Brna, 664 59, Česká Republika, EU
IČ: 26906198,  DIČ: CZ26906198, C 44561 vedená u Krajského soudu v Brně


obchod@princparket.cz

+420 777 294 520

We Love Wood

© 2019 by Princ Parket

  • Download
  • Shop
  • Facebook
  • Youtube