Unikátní Parkety a Dřevěné podlahy tradiční české produkce / Kontakty

Kontakty

Sídlo společnosti

Princ parket s.r.o.
Telnice u Brna 427
664 59 TelniceČR, EU

office@princparket.cz

IČ: 26906198  DIČ:CZ26906198

Bankovní spojení
CZK - Raiffeisen bank ČR: 
Číslo účtu: 1551035001/ 5500
IBAN:CZ2555000000001551035001

EUR - Slovenská sporiteľna SK:
Číslo účtu: 0634183400 / 0900
IBAN:SK5309000000000634183400

Klientský servis

Jan Hrdlička
+420 777 743 935
obchod@princparket.cz

Princ Gallery Telnice u Brna

V místě oficiálního sídla a výroby.

WiFi Zóna. Bezbariérový přístup 

....klikněte pro mapu

+420 777 743 935
+420 702 161 337
obchod@princparket.cz

Pondělí - Čtvrtek
8:00 - 18:00 hod

Pátek
8:00 -  16:00

Rádi se svým klientům plně věnujeme, proto doporučujem domluvit si návštěvu předem. Časově vytíženým klientům nabízíme možnost návštěvy i mimo otevírací dobu.

Princ Gallery Praha

Vídeňská 1764/158, Praha - Kunratice 
Czech Republic, EU 
 ....klikněte pro mapu

+420 603 156 689
praha@princparket.cz 

Návštěva je možná pouze po předchozí domluvě. Tento způsob prezentace výrobků, zajišťuje našim klientům nadstandardní a osobní přístup, který je pro nás standartem.

Osobní kontakty 

 

Jednatel společnosti

Karel Hrdlička
office@princparket.cz

Recepce společnosti Fakturace

Hanka Šalášková
+420 606 084 730
office@princparket.cz

Obchodní ředitel

Rudolf Zitterbart
+420 603 156 689
zitterbart@princparket.cz

Výrobní ředitel

Ing. Petr Ryp
vyroba@princparket.cz
objednavky@princparket.cz

Klientský servis ČR

Ing. Erik Zitterbart
+420 777 294 520
erik@princparket.cz

Ondřej Danhofer
+420 737 607 219
danhofer@princparket.cz

Radek Staroba
+420 608 930 697
staroba@princparket.cz

Jozef Kežmarský
+420 737 649 921
kezmarsky@princparket.cz

Jaroslav Vytásek
+420 776 291 072
vytasek@princparket.cz

Dana Řezníková
+420 777 090 998
reznikova@princparket.cz

Jiří Švach
+420 605 350 621 
svach@princparket.cz

Jan Doležel
+420 702 161 337
dolezel@princparket.cz

Jan Hrdlička
+420 777 743 935
jan@princparket.cz

 Ing. Přemysl David
+420 602 446 012
david@princparket.cz

Tomáš Novotný
+420 720 277 933
novotny@princparket.cz

Klientský servis SK

Karol Tapfer, Ing.
+421 908 914 222
tapfer@princparket.cz

Jozef Kežmarský
+421 918 578 784
kezmarsky@princparket.cz

Radek Staroba
+421 944 152 733
+420 608 930 697
staroba@princparket.cz

Jan Doležel
+420 702 161 337
dolezel@princparket.cz

princ_parket_hq

Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsme menší firma rodinného typu s jistým zázemím a tradicí.

Dvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž máme osobní vztah, jsme se rozhodli investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjíme a produkujeme dřevěné podlahy netradičních povrchových úprav.

Abychom zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábíme zakázkově na základě požadavků náročných klientů.