Unikátní Parkety a Dřevěné podlahy tradiční české produkce / Kontakty

Kontakty

Sídlo společnosti

Princ parket s.r.o.
Telnice u Brna 427
664 59 TelniceČR, EU

office@princparket.cz

IČ: 26906198  DIČ:CZ26906198

Bankovní spojení
CZK - Raiffeisen bank ČR: 
Číslo účtu: 1551035001/ 5500
IBAN:CZ2555000000001551035001

EUR - Slovenská sporiteľna SK:
Číslo účtu: 0634183400 / 0900
IBAN:SK5309000000000634183400

Klientský servis

Richard Jelinek
+420 601 117 579

jelinek@princparket.cz

Princ Gallery Telnice u Brna

Rádi se vám budeme věnovat, proto doporučujem domluvit si návštěvu předem.

Telnice u Brna 427
....klikněte pro mapu

+420 702 161 337
obchod@princparket.cz

Pondělí - Pátek
8:30 - 17:00 hod

Časově vytíženým klientům nabízíme možnost návštěvy i mimo otevírací dobu.

Princ Gallery Praha

Vídeňská 1764/158, Praha - Kunratice 
Czech Republic, EU 
 ....klikněte pro mapu

+420 603 156 689
praha@princparket.cz 

Návštěva je možná pouze po předchozí domluvě. Tento způsob prezentace výrobků, zajišťuje našim klientům nadstandardní a osobní přístup, který je pro nás standartem.

Osobní kontakty 

 

Jednatel společnosti

Karel Hrdlička
office@princparket.cz

Recepce společnosti

Lenka Oplatková
+420 602673876
lenka@princparket.cz
office@princparket.cz

Technologie

Martin Jaroš
+420 606 642 678
martin.jaros@princparket.cz

Ekonomické oddělení

Hanka Šalášková
+420 606 084 730
hanka@princparket.cz

Klientský servis ČR

Ing. Erik Zitterbart
+420 777 294 520
erik@princparket.cz

Ondřej Danhofer
+420 737 607 219
danhofer@princparket.cz

Radek Staroba
+420 608 930 697
staroba@princparket.cz

Jozef Kežmarský
+420 737 649 921
kezmarsky@princparket.cz

Jaroslav Vytásek
+420 776 291 072
vytasek@princparket.cz

Dana Řezníková
+420 777 090 998
reznikova@princparket.cz

Jiří Švach
+420 605 350 621 
svach@princparket.cz

 Ing. Jaroslav Řehůřek
+420 737 209 701
rehurek@princparket.cz

Tomáš Novotný
+420 720 277 933
novotny@princparket.cz

Klientský servis SK

Rudolf Zitterbart
+420 603 156 689
zitterbart@princparket.cz

Karol Tapfer, Ing.
+421 908 914 222
tapfer@princparket.cz

Jozef Kežmarský
+421 918 578 784
kezmarsky@princparket.cz

Radek Staroba
+421 944 152 733
+420 608 930 697
staroba@princparket.cz

Exclusive Export EU, USA, ASIA

Ing. Zdeněk Žáček
+420 725 643 917
zdenek@princparket.cz

Ing. Erik Zitterbart
+420 777 294 520
erik@princparket.cz

princ_parket_hq

Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsme menší firma rodinného typu s jistým zázemím a tradicí.

Dvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž máme osobní vztah, jsme se rozhodli investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjíme a produkujeme dřevěné podlahy netradičních povrchových úprav.

Abychom zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábíme zakázkově na základě požadavků náročných klientů.