Cokoliv Vás zajímá, ptejte se nás. Technické a produktové rady.

 

Technik Princ Parket: (+420) 601 117 579

Ozveme se Vám zpátky

Kontaktujte nás
 

Princ parket s.r.o., Draha 427, Telnice u Brna, 664 59, Česká Republika, EU
IČ: 26906198,  DIČ: CZ26906198, C 44561 vedená u Krajského soudu v Brně


obchod@princparket.cz

+420 777 294 520

We Love Wood

© 2019 by Princ Parket

BIOFA

Hlavní rozdíly přírodních povrchů Princ parket Biofa

oproti běžným olejovaným povrchům

I. - jsou vyrobeny z obnovitelných surovin (rostlinných produktů – oleje, pryskyřice, vosky) nebo minerálních surovin z přírodních nalezišť)
 

II. - jsou zdravotně nezávadné (neobsahují žádné škodlivé látky, ropa, systetika atd... 
 

III. - používají se pouze takové procesy zpracování, které přirozeně probíhají v přírodě. Nevznikají tedy látky, se kterými by si příroda při rozkladu nevěděla rady

IV. - přírodní oleje, vosky a lazury uchovávají přirozený vzhled ošetřovaného dřeva a poskytují mu optimální ochranu. biofa ověřuje původ surovin.
 

V. - povrchy jsou odolné otěru a omyvatelné vodou
 

VI. - vyrábí se za minimální spotřeby energie
a jejich výroba i používání neznečišťuje životní prostředí

Technologie Princ parket & Biofa

Povrchy Princ parket Biofa jsou 100% přírodní, a tedy naprosto biologicky a hygienicky nezávadné. Jedná se o přirozeně vzduchem vytvrzované oleje, nanášené v několika vrstvách. Každá vrstva má možnost impregnovat a šetrně schnout do druhého dne aby měl olej dostatečný čas aby se spojil se dřevem. Podle typu povrchu se oleje do povrchu různě zažehlují, zahlazují nebo vytírají.  Olejované dřevo stejně jako v lese může volně dýchat a přizpůsobovat se prostředí bez výrazných deformací. Podlahy ošetřené těmito oleji si uchovávají tuto výjimečnou vlastnost, působí příjemným teplým dojmem a krásně voní.

 

Odolnost a Údržba

Udržení stálé krásy a funkčnosti olejované podlahy vyžaduje jednoduchou a snadnou péči, přesto nutnou. Olejovanou podlahu lze vytírat podobně jako jiný povrch s použitím originálního podlahového mýdla Biofa Nacasa. Jednou za čas se podlaha oživí použitím voskové emulze Biofa Naplana a podlaha bude zase jako nová!  Pokud máte dojem že je podlaha příliš matná, stačí jen použít větší koncentraci přípravku Naplana a ten podlahu skvěle ošetří. Jednoduché.

 

Na rozdíl od lakovaného povrchu nebo povrchu s názvem UV olej, tak jsou na našem, přírodně olejovaném a kartáčovaném povrchu daleko méně vidět drobná poškození a odřeniny. Ty lze navíc velice snadno a svépomocí si opravit. Existuje mnoho důvodů, proč se olejované povrchy velmi často volí i do komerčních, vysoce zatěžovaných prostor jako jsou hotely, konferenční sály, muzea, letiště atd... Není potřeba brousit. Případně renovace jsou snadnější.

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • Download
  • Shop
  • Facebook
  • Youtube