top of page

PROČ PRINC?

Příběh dřeva

Veškeré dřevo použité při výrobě pochází zásadně z České republiky nebo Slovenska. Snažíme se tedy maximálně využívat místních zdrojů, což dává garanci původu dřeva. Nevytváříme tedy zbytečné emise z důvodu zdlouhavé dopravy těžkého dřeva. V neposlední řadě tím také vytváříme pracovní příležitosti pro místní obyvatele. Použité dřevo ze zákona pochází z řízené těžby, kdy namísto vytěženého dřeva se zřizují nové lesní školky, což opět vytváří další pracovní příležitosti. Vyprodukovaný dřevěný odpad z výroby podlah následně zpracováváme do dřevěných briket bez použití jakýchkoliv pojiv. Vytváříme tak snadno zpracovatelnou Biomasu pro každého, kdo má doma krb nebo kamna, aby si mohl vytvořit příjemné teplo ve svém domově. Následně 1% popela, který vznikne po spálení briket, je používáno jako součást kompostu nebo kvalitní hnojivo. Dřevo je přírodní materiál a podle toho s ním v Princ parket pracujeme. Tedy s rozumem a s maximálním ohledem na životní prostředí.

"Milujeme Dřevo"

Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. O dřevu nemusíte pochybovat, vzešlo z živé přírody, stejně jako my.

 

Vlastní produkce, kvalita

Všechny podlahy Princ parket jsou naším produktem. Díky tomu Vám vysokou kvalitu a trvanlivost můžeme garantovat. Výroba probíhá na technologicky vysoce vyspělých a moderních zařízeních a každý dílec podlahy prochází vícestupňovou kontrolou. Naše podlahy splňují evropské normy, jejich kvalita je posouzena státním zkušebním ústavem a jsou certifikovány evropskou CE normou.

 

Unikátní design

Vedle základních povrchů nabízíme velké množství skvostů s unikátním vzhledem. Od klasických, přes rustikální, až po extravagantní podlahy. Pro každý interiér si proto vyberete to pravé.

Přírodní materiály

Abychom zachovali čistě přírodní povahu dřeva, používáme pro povrchovou úpravu výhradně přírodní oleje německé značky BIOFA. Neobsahují žádné zdraví škodlivé látky a ponechávají dřevu jeho přirozené vlastnosti.

 

Vyberte si svobodně

U nás nejste omezeni katalogovými položkami. Můžete si vybrat z mimořádně široké škály povrchů a barev a ty vzájemně kombinovat dle libosti. Pro Vaši inspiraci máme samozřejmě připraveno velké množství vzorků.

 

Péče

Péči o zákazníky zajišťují naši certifikovaní partneři a obchodně-techničtí manažeři s vysokou úrovní znalosti produktu. Spolupracujeme také s osvědčenými profesionály – podlaháři. Tím je zajištěna maximální kvalita při výběru podlahy, realizaci i následné péči o zákazníka.

 

Trvanlivost

Podlaha Princ parket Vám může sloužit a přinášet radost po celý život. Povrch dřevěné podlahy lze opakovaně renovovat. Většina povrchů našich podlah má upravenou strukturu (kartáčování, katrování, hoblování). Díky tomu povrch schová všechna drobná poškození a vypadá stále přirozeně.

 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page