top of page

CO UMÍME?

Nabízíme následující produkty a služby

Výroba typizovaných produktů

pro velkoobchody a řetězce

 

Zajištění kvalitních produktů i jiných

výrobců pro zajištění komplexnosti dodávek

 

Realizace dodávek a kompletní pokládky podlah pro soukromé a komerční účely

 

Zajištění veškerého materiálu, příslušenství

a služeb v oblasti podlahovin

 

Konzultace a poradenství

v oblasti podlahovin

Výroba vysoce kvalitních vícevrstvých podlah Princ parket na zakázku

 

Zakázková výroba designových součástí podlahovin i doplňků v interiéru

 

Masivní dřevěné podlahy,

podlahová prkna a mozaiky

 

Masivní i vícevrstvé intarzie

a kazety vyráběné podle přání

 

Malosériová výroba produktů

ekonomické cenové hladiny

Služby pro profesionální uživatele

 

Dýhování plošných materiálů lamelami nebo parketami. Lepení a opracování parketového sendviče do finálního produktu parkety s povrchovou úpravo. Výroba jednotlivých detailů, jako jsou schodnice, schodové hrany, prahy, lišty apod.. 

Povrchové úpravy oleji na plošné materiály a parkety aplikované i na olejovací lince 

Realizace a pokládka

 

Realizaci a pokládku podlah Princ parket zajišťují zpravidla ověření certifikovaní partneři, kteří garantují kvalitu a řešení celé realizace. Díky tomuto si můžete být vždy jisti, že realizaci budou provádět profesionálové, fachmani s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Ti Vám také poradí a konzultují s Vámi případné možnosti řešení celé realizace a případně jednotlivých detailů. Díky přímé komunikaci jsou schopni konzultovat jednotlivé prvky přímo s výrobou Princ parket a zajistit realizaci atypických prvků.

I kvalitní výrobek může utrpět neodbornou montáží. Tedy velkou výhodou realizace podlah Princ parket certifikovanými partnery je nadstandardní záruka na práci a produkty po dobu 5 let. Následný servis je také zajištěn. Díky certifikovaným partnerům se ročně realizuje přes 20.000 m2 dřevěných podlah Princ parket. Toto množství svědčí o volbě klientů upřednostnit kvalitní pokládku stejně jako kvalitní produkt s nadstandardní garancí.

 

Možnosti pokládky

Podlahy Princ parket je možné pokládat několika způsoby. Vždy se však jedná o pevné přilepení k podkladu tak, aby byla zajištěna perfektní stabilita celé podlahy. Díky pevnému přilepení k podkladu je také zajištěna lepší zvuková izolace a odstranění výrazného klapavého zvuku, který je charakteristický pro plovoucí podlahy. 

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page