Unikátní Parkety a Dřevěné podlahy tradiční české produkce / Princ parket / Realizace a pokládka

Princ parket

Realizace a pokládka

Screen shot 2011-06-19 at 4.57.02 PM

Realizaci a pokládku podlah Princ parket zajišťují zpravidla ověření certifikovaní partneři, kteří garantují kvalitu a řešení celé realizace. Díky tomuto si můžete být vždy jisti, že realizaci budou provádět profesionálové, fachmani s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Ti Vám také poradí a konzultují s Vámi případné možnosti řešení celé realizace a případně jednotlivých detailů. Díky přímé komunikaci jsou schopni konzultovat jednotlivé prvky přímo s výrobou Princ parket a zajistit realizaci atypických prvků.

I kvalitní výrobek může utrpět neodbornou montáží. Tedy velkou výhodou realizace podlah Princ parket certifikovanými partnery je nadstandardní záruka na práci a produkty po dobu 5 let. Následný servis je také zajištěn.

Díky certifikovaným partnerům se ročně realizuje přes 20.000m2 dřevěných podlah Princ parket. Toto množství svědčí o volbě klientů upřednostnit kvalitní pokládku stejně jako kvalitní produkt s nadstandardní garancí.

Možnosti pokládky

Podlahy Princ parket je možné pokládat několika způsoby. Vždy se však jedná o pevné přilepení k podkladu tak, aby byla zajištěna perfektní stabilita celé podlahy. Díky pevnému přilepení k podkladu je také zajištěna lepší zvuková izolace a odstranění výrazného klapavého zvuku, který je charakteristický pro plovoucí podlahy. 

pokládka-SIKA-PLOCHA
pokládka-SIKA-BOND

Upozornění

Podlahy Princ parket nejsou určeny k pokládce plovoucím způsobem. Pokládka plovoucím způsobem je porušení technologických předpisů výrobce a nebude zpracována žádná reklamace.