Unikátní Parkety a Dřevěné podlahy tradiční české produkce / Princ parket

Společnost Princ parket

princ_parket_hq

Posláním naší společnosti je vytvářet vysoce kvalitní produkty, díky kterým si lidé budou užívat radosti a pohody ve svých domovech.

Naší filozofií je dřevo zpracovávat tak, abychom zachovali jeho pozitivní energii a odhalili skrytou krásu a charakter. Jsme malá rodinná firma se silným zázemím. Dvacetiletou zkušenost se zpracováním dřeva, k němuž máme osobní vztah, jsme se rozhodli investovat do výroby produktů, ze kterých budou mít lidé především radost a dlouhodobý užitek. S nadšením a usilovnou prací vyvíjíme a produkujeme netradiční dřevěné podlahy s unikátními povrchovými úpravami. Abychom zajistili maximální flexibilitu a vysoký standard péče o klienta, každou podlahu vyrábíme zakázkově na základě požadavků náročných klientů.

Dřevěná podlaha Princ parket

Dřevěná podlaha je investice, která se Vám bude vracet po celý Váš život. Při dobré péči zraje časem jako archivní víno a získává na své hodnotě i kráse. Dřevo je přírodní surovina, která nás provází od pradávna. Má příjemnou vůni, nádherný vzhled a při doteku poskytuje příjemný pocit našim rukám i chodidlům. Chce se dělit o svoji krásu a půvab. Dřevo nevadí alergikům a neuvolňuje do prostoru nebezpečné látky. Právě naopak, přináší pozitivní energii do prostoru a hřejivě působí na duši člověka.