w49

  Bestsellerová dubová podlaha kouřovaného dubu, opracovaná kartáčováním a ošetřená přírodním olejem Biofa. Tmavší kartáčovaný povrch je dost odolný a velice praktický. Právem se jedná o oblíbenou a vděčnou podlahu vhodnou do jakéhokoliv interiéru...

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm Parkety šíře 150mm Parkety šíře 186mm Parkety šíře 250mm Parkety šíře 90mm

  Tento design podlahy pro Vás rádi vyrobíme v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikosti, neváhejte se na nás obrátit. Můžeme Vám připravit parkety i do čtverce, obdelníku, zkosených stran nebo parkety dlouhé až 15m.

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Stáhnout (948,59 kB)

  Proč Dub?

  Dřevo dubu (lat.Quercus robur) bylo vždy vysoce ceněnou surovinou pro své vlastnosti a vzhled. V průběhu času díky vyzrávání získává na hodnotě. V dnešní době již patří mezi luxusní dřeviny. Dubové dřevěné podlahy Princ parket lze prakticky a zcela právem označit jako rozumnou investici.  
  Více o dubu.

  Kouřování?

  Tato podlaha je kouřovaná a díky obsahu tříslovin v dubovém dřevě ztmavne, probarví se a získá tak nezaměnitelný vzhled. Ostatní dřevěné materiály a doplňky Vašeho interiéru Vám také rádi nakouříme a povrchově úpravíme stejně jako podlahu.
  Všechny kouřové podlahy

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.