Dřevěné podlahy

Velikosti parket

Každá dřevěná podlaha se skládá z jednotlivých parket určitých velikostí, které ovlivňují celkový vzhled a výraz podlahy. Menší formáty parket jsou vhodnější do menších místností a větší formáty parket pro změnu tam, kde jejich krása podtrhuje celý prostor. Parkety Princ parket jednotlivých velikostí je možné mezi sebou i vzájemně kombinovat.

Neomezené velikosti

Připravíme Vám velikosti parket dle Vašich přání a požadavků. Parkety ve formě dlaždic, do klínu, dlouhých úzkých palubních desek nebo cokoliv Vás napadne, jsme schopni v naší produkční dílně vyrobit. Opravdovou lahůdkou jsou super dlouhé parkety s délkou až 15 metrů nebo šířkou půl metru, které jsou vyjádřením největší noblesy a luxusu. 

Parkety šíře 250mm

Luxusní a velice robusní dlouhá parketa LHD prkno ideální do větších prostor. Velikost prkna výrazně zobrazuje charakter a strukturu dřeva. Vhodné na podlahové vytápění.

Parkety šíře 186mm

Velké dlouhé prkno použitelné i na podlahové vytápění určené k celoplošnému lepení. Vhodné do středních a větších prostor. Standardně vyrábíme v tloušťce 15mm.

Parkety šíře 150mm

Dlouhé prkno šíře 150mm použitelné na podlahové vytápění a určené k celoplošnému lepení. Vhodné do středně velkých prostor a dobrá použitelnost do různých parketových obrazců. 

Parkety šíře 120mm

Netradiční velikost úzkých prken použitelných na podlahové vytápění určené k celoplošnému lepení. Díky své velikosti působí velice originálně a přináší exklusivní vzhled hotové podlahy.