Dřevěné podlahy

Zpracování povrchu

Zpracování povrchu vytváří reliéf povrchu dřevěné podlahy a určuje její finální vlastnosti. Zpracování povrchu dřevěných podlah Princ parket se inspiruje ve starých površích dřeva a jeho původním způsobu opracování, stejně tak i v moderním designu. Povrch Vaší podlahy je to, co Vás bude provázet při každém kroku. 

Vyberte si svobodně!

Výběr reliéfu představuje způsob jak vyjádřit vlastní pocity a ztvárnit své představy. Kombinací velikosti parket, charakteru, zpracování povrchu a volby barevností povrchové úpravy se vytváří nové a originální dřevěné podlahy Princ parket řízené osobním vkusem klienta. Tímto způsobem můžeme opustit zaběhnuté trendy a jít vlastní cestou. Takto se vytváří osobitý charakter bydlení, který dává člověku ten pocit, kdy si může říct, tady se cítím dobře. Každý si zaslouží mít možnost neomezené volby. S Princ parket si můžete vytvořit a zkombinovat vlastní design. 

Ruční opalování

Opalování dřevěné podlahy je naše specialita. Je to tradiční technologie, která ale vyžaduje dostatek zručnosti a zkušeností...

Ruční postaršení

Jedna z našich specialit je takzvané postaršení, tedy potlučení povrchu dřeva za použití speciálních ručních nástrojů. 

Kartáč

Kartáčování charakter dřeva zvýrazní, ale současně také vyleští a zahladí otevřené póry buněk dřeva a zásadně zvýší odolnost.

Ruční hoblování

Pouze pro Vás zkušený mistr řemesla upraví každé prkno ručním hoblíkem. Poctivě odvedená ruční práce je navždy vtisknuta...

Katrování

Výhodou katrovanáho povrchu je jeho vysoká odolnost umocněná vlastností skrýt i velké škrábance a poškození.

Hladké

Hladký povrch nabízí snadnou údržbu a renovaci podlahy. Hladká podlaha dovoluje mnoho dalších možností ošetření povrchu.

Ruční hrany

Ručně sražené hrany parket vytváří dojem ručního opracování. Není to jen dojem, parketa je opravdu ručně opracovaná.

Fáze

Přesná spára mezi parketami, jež nazýváme mikrofáze, je cíleně vytvořena pro decentní zvýraznění prkenného rázu podlahy.