w88

  Elegantní dřevěná podlaha z přírodního hladkého jasanu. Povrch podlahy kryje hnědý olej Chocolate. Podlaha pro milovníky čisté elegance, kteří ocení neopakovatenou kresbu jasanového dřeva.

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm

  Tento desgin podlahy vyrábíme standardně v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikostí, neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme Vám parkety i do čtverce, obdelníku, zkosením stran nebo parkety dlouhé až 15m! 

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Technický list výrobků, který popisuje vlastnosti a parametry dřevěných podlah Princ parket.

  Stáhnout (948,59 kB)

  Jasný že Jasan

  V keltské mytologii byl považován za mocného ochránce a léčitele. Sloužil k výrobě kouzelných holí. Je velice houževnatý a tvrdý s výraznou strukturou. Jasanové podlahy vyžadují příslušnou péči.

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.