w70

  Ručně opalovaná podlaha s přírodním bezbarvým olejem Natural, jejímž základem je přírodní dub. Opalováním vzniká unikátní podlaha, která si přímo žádá umístění do interiéru s kamny, krbem nebo do rusitkálních interiérů. Jistou volbou je tato podlaha také pro restaurace, krčmy a hotely v selském či historickém stylu. Opalované podlahy jsou vždy upravené kartáčováním a jsou tedy velmi odolné.

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm Parkety šíře 150mm Parkety šíře 186mm Parkety šíře 250mm Parkety šíře 90mm

  Tento desgin podlahy vyrábíme standardně v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikostí, neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme Vám parkety i do čtverce, obdelníku, zkosením stran nebo parkety dlouhé až 15m! 

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Technický list výrobků, který popisuje vlastnosti a parametry dřevěných podlah Princ parket.

  Stáhnout (948,59 kB)

  Proč Dub?

  Dřevo dubu (lat.Quercus robur) bylo vždy vysoce ceněnou surovinou pro své vlastnosti a vzhled. V průběhu času díky vyzrávání získává na hodnotě. V dnešní době již patří mezi luxusní dřeviny. Dubové dřevěné podlahy Princ parket lze prakticky a zcela právem označit jako rozumnou investici.  
  Více o dubu.

  Opalované dřevo

  Dřevo a oheň provází člověka od pradávna a tvoří součást lidského obydlí. Opálené dřevo symbolizuje přežití v krutých zimách našeho podnebí a pohodu u hořícího ohně. Evokuje bezpečí a zázemí. Opalování povrchu parket je ojedinělou a vskutku unikátní úpravou povrchu, se kterou si dovolí experimentovat opravdu velmi málo výrobců neboť svědčí o kvalitě výrobku. Výsledkem je charakteristické uhelnatění dřeva, kterého lze dosahnout jedině poctivou ruční prací. Unikátní opalované podlahy si přímo říkají o umístění do interiéru s krbem, kamny nebo typickou kachlovou pecí. Dokonale vynikají také ve stylových hotelích, restauracích a vinotékách.

  opalovani

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.