w127

  Přírodní jasanová hladká podlaha v provedení s bílým olejem Alpine. Uniformní světlý vzhled podlahy se sjednocenou barevností dřeva. Potlačená, přitom zřetelná a nádherná kresba jasanové podlahy v plné kráse.

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm

  Tento desgin podlahy vyrábíme standardně v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikostí, neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme Vám parkety i do čtverce, obdelníku, zkosením stran nebo parkety dlouhé až 15m! 

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Technický list výrobků, který popisuje vlastnosti a parametry dřevěných podlah Princ parket.

  Stáhnout (948,59 kB)

  Jasný že Jasan

  V keltské mytologii byl považován za mocného ochránce a léčitele. Sloužil k výrobě kouzelných holí. Je velice houževnatý a tvrdý s výraznou strukturou. Jasanové podlahy vyžadují příslušnou péči.

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.