w116

  Designová perla z naší produkce. Ručně opalovaná dřevěná podlaha s ručně hoblovaným povrchem, jejímž základem je přírodní dub. V tomto případě jde o extra silné opalování. Povrch je ošetřen bezbarvým olejem Natural. Ztělesnění dokonalé podlahy pro rustikální interiéry, stylové vinotéky či restaurace.

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm Parkety šíře 150mm Parkety šíře 186mm Parkety šíře 250mm Parkety šíře 90mm

  Tento desgin podlahy vyrábíme standardně v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikostí, neváhejte se na nás obrátit. Vyrobíme Vám parkety i do čtverce, obdelníku, zkosením stran nebo parkety dlouhé až 15m! 

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Technický list výrobků, který popisuje vlastnosti a parametry dřevěných podlah Princ parket.

  Stáhnout (948,59 kB)

  Proč Dub?

  Dřevo dubu (lat.Quercus robur) bylo vždy vysoce ceněnou surovinou pro své vlastnosti a vzhled. V průběhu času díky vyzrávání získává na hodnotě. V dnešní době již patří mezi luxusní dřeviny. Dubové dřevěné podlahy Princ parket lze prakticky a zcela právem označit jako rozumnou investici.  
  Více o dubu.

  Opalované dřevo

  Dřevo a oheň provází člověka od pradávna a tvoří součást lidského obydlí. Opálené dřevo symbolizuje přežití v krutých zimách našeho podnebí a pohodu u hořícího ohně. Evokuje bezpečí a zázemí. Opalování povrchu parket je ojedinělou a vskutku unikátní úpravou povrchu, se kterou si dovolí experimentovat opravdu velmi málo výrobců neboť svědčí o kvalitě výrobku. Výsledkem je charakteristické uhelnatění dřeva, kterého lze dosahnout jedině poctivou ruční prací. Unikátní opalované podlahy si přímo říkají o umístění do interiéru s krbem, kamny nebo typickou kachlovou pecí. Dokonale vynikají také ve stylových hotelích, restauracích a vinotékách.

  opalovani

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.