w74

  Dub s označením w74 je jednou ze zajímavých podlah, které stojí za to představit blíže. Jde o kouřový kartáčovaný dub s olejem Milky, který je v tomto případě silně vytřený, dodává podlaze jen decentní šedou patinu a vytváří opravdu pozoruhodný povrch. Podlaha působí velmi solidně, decentně a má široké uplatnění – dokonale se hodí do minimalistických interiérů s prvky skla a betonu, stejně jako do interiérů rustikálních. Tento dub je dostupný ve všech námi nabízených rozměrech a jako dvou i třívrstvá parketa.

  Velikosti

  PRINC PARKET Parkety šíře 120mm Parkety šíře 150mm Parkety šíře 186mm Parkety šíře 250mm Parkety šíře 90mm

  Tento design podlahy pro Vás rádi vyrobíme v uvedených velikostech. Máte-li specifický požadavek velikosti, neváhejte se na nás obrátit. Můžeme Vám připravit parkety i do čtverce, obdelníku, zkosených stran nebo parkety dlouhé až 15m.

  Informace o parketách ke stažení

  V následujícím dokumentu naleznete technické i praktické detaily, které by Vás mohly zajímat. Všechny ostatní dokumenty o dřevěných podlahách Princ parket ke stažení naleznete zde.

  Technické info Princ parket

  Stáhnout (948,59 kB)

  Proč Dub?

  Dřevo dubu (lat.Quercus robur) bylo vždy vysoce ceněnou surovinou pro své vlastnosti a vzhled. V průběhu času díky vyzrávání získává na hodnotě. V dnešní době již patří mezi luxusní dřeviny. Dubové dřevěné podlahy Princ parket lze prakticky a zcela právem označit jako rozumnou investici.  
  Více o dubu.

  Kouřování?

  Tato podlaha je kouřovaná a díky obsahu tříslovin v dubovém dřevě ztmavne, probarví se a získá tak nezaměnitelný vzhled. Ostatní dřevěné materiály a doplňky Vašeho interiéru Vám také rádi nakouříme a povrchově úpravíme stejně jako podlahu.
  Všechny kouřové podlahy

  Podlahové vytápění?

  Tento typ dřevěné podlahy je vhodný na použití s teplovodním podlahovým vytápěním. Předpokladem je dodržení podmínek postupného náběhu vytápění s udržbou vlhkosti v daném prostředí. Bližší informace v technickém listě.

  Katalog podlah

  Elektronická verze tištěného katalogu dřevěných parket je k vidění po kliknutí na tento odkaz.