Dřevěné podlahy

Konstrukce

Konstrukce parkety určuje způsob jejího použití a také její celkovou sílu. Dvouvrstvé parkety neboli dvouvrstvá prkna jsou zpravidla menších formátu, jsou cenově výhodnější a jsou určené přímo na použití na podlahové vytápění. Parkety třívrstvé jsou naopak větších formátů, výrazně zobrazují kresbu dřeva, hodí se i na podlahové topení a lze je jednoduše použít i jako obklad schodiště či stěny.

Dvouvrstvá prkna 12mm

Jde o moderní typ dřevěných podlah určených k celoplošnému lepení k podkladu. Ideální na použití na podlahové vytápění s nízkou konstrukční výškou. Ta umožňuje snadné navázání na jiný druh podlahových krytin nebo jako náhradu za staré plovoucí podlahy či dlažby. Tento druh podlah je naprosto ideálním pro ty, kdo chtějí kvalitní a zároveň přírodní produkt s výborným poměrem ceny a užitné hodnoty.

Třívrstvá prkna 15mm

Tyto podlahy jsou exklusivním a oblíbeným produktem. Působí robustně a přitom velmi elegantně Jsou větších velikostí než parkety dvouvrstvé a široce odhalují strukturu a kresbu dřeva. Povrchové úpravy ještě více zdůrazní prestižnost těchto podlah a dodají povrchu opravdu unikátní vzhled. Tento druh podlah je ideálním pro ty, kdo požadují větší výběr s možností použití i na podlahové vytápění.